Учасники проєкту NURECAB взяли участь у VI Міжнародній науково-технічній конференції “Перспективи впровадження інновацій в атомну енергетику”. Захід був організований Українським ядерним товариством спільно з Інститутом проблем безпеки атомних електростанцій НАН України та Радою молодих вчених при Відділенні енергетики та енергетичних технологій НАН України.
З доповіддю на тему «EU-UA Nuclear Research and Education Capacity Building» від проєкту NURECAB виступив Віталій Журенко, к.ф.-м.н., старший науковий співробітник Національного наукового центру «Харківський фізико-технічний інститут».


Для ядерної освітньої, наукової та промислової спільноти України були представлені цілі та завдання, а також найближчі плани реалізації проєкту NURECAB.
Учасники конференції були запрошені до участі в 1st NURECAB Workshop “Тенденції ядерної освіти в Україні та ЄС і перспективи ядерної галузі”, що відбудеться 10 жовтня в Києві (форма для реєстрації: https://forms.gle/Cz8rix54ZdkJMGDn9 ).
Окрім цього, було висвітлено інші ініціативи проєкту, зокрема:
- надання mobility grants з метою розширення участі України у Програмі Євратом та розвитку наукової молоді за напрямами fission та fusion;
- проведення дослідження розривів між освітньою програмою та потребами ядерного сектору України;
- залучення європейського досвіду до можливостей у покращенні ядерної освіти в Україні.
Участь у конференції відбулась в межах виконання проєкту NURECAB (GA# 101173510), що має фінансову підтримку від Європейського Союзу за Програмою Євратом, Горизонт Європа.





